חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0% נשירה, ו-100% מעבר במבחן סוף – ככה מסיימים הכשרה מקצועית!

22 נשים חד הוריות סיימו בהצלחה מסחררת הכשרה מקצועית בתחום הביטוח. אתמול חגגנו איתן ועם השותפים

22 נשים חד הוריות ממרכז הארץ סיימו השבוע הכשרה ייחודית בת מספר חודשים בתחום הביטוח. ההכשרה, ששמה "רפרנטית ביטוח אלמנטרי", התבססה על מודל המותאם באופן ייעודי לצרכים התעסוקתיים של אימהות עצמאיות, ביניהם: גמישות בשעות ההכשרה, מתן רקע על מיצוי זכויות וליווי קבוצתי ואישי.
ההכשרה הינה פרי שיתוף פעולה בין לשכת סוכני הביטוח, קרן ידידות טורונטו, המפעילה את תכנית "קול אחת" המסייעת לאימהות חד הוריות להשתלב במעגל התעסוקה ו"מרכזי ההזדמנות"- מרכזי התעסוקה העירונים בראשון לציון ורחובות בשיתוף משרד הרווחה, משרד העבודה והמרכז למשפחות אשר בראשן הורה עצמאי, שבמנהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון.
לצד רקע משפטי והיכרות עם עולמות הביטוח, ההכשרה כללה הקנייה של מיומנויות עבודה רכות, דוגמת ניהול זמן, כתיבת קורות חיים והכנה לראיונות עבודה, וכן השמה מעשית בשוק העבודה. סיום ההכשרה צוין השבוע באירוע חגיגי בלשכת סוכני הביטוח בתל אביב בהשתתפות ראשיה, נציגי קרן ידידות טורונטו, נציגות מרכזי הזדמנות והנשים עצמן.
מיכל וינצר, מ"מ נשיא לשכת סוכני הביטוח: "מברכת על המהלך הייחודי. שוק העבודה כיום מאתגר במיוחד וקיימת חשיבות רבה בהכשרות מקצועיות המעניקות לנשים חד הוריות הזדמנות טובה יותר לשילוב מוצלח במעגל התעסוקה. ברצוני להודות מקרב לב לרים שוקחה, סגנית נשיא לשכת סוכני הביטוח על היוזמה המוצלחת, וכולי תקווה שמהעשייה הברוכה של כלל הגורמים בפרויקט יוכלו המשתתפות בפרויקט לממש את הכלים המתאימים שישרתו אותן בהמשך הדרך".
נעמי שמואלביץ', מנהלת תכנית קול אחת בקרן ידידות טורונטו: "הכשרות מקצועיות המותאמות באפן ייעודי לאימהות עצמאיות הן מפתח לשילוב מוצלח שלהן בשוק העבודה. השיעור הגבוה של הנשים שסיימו את ההכשרה הוא עדות לצורך לאמץ את מודל ההתאמה של ההכשרות גם לקבוצות נוספות בחברה הישראלית המתקשות להשתלב במעגל התעסוקה. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם מרכז ההזדמנויות ועם לשכת סוכני הביטוח שזיהו את הפוטנציאל בנשים ומקווים להרחיב אותו בעתיד יחד עם ארגונים יציגים מסקטורים נוספים במשק".
ממרכזי הזדמנות נמסר: "אנחנו שמחים לאפשר לנשים להגיע לתעסוקה מיטיבה, המותאמת לצרכיהן, לצד הפיכתן למועמדות מובילות למגוון תפקידים בשוק העבודה. כמרכזים עירוניים האמונים על תעסוקה איכותית ובניית קריירה, אנו מברכים על השיתוף פעולה המרגש עם קרן ידידות טורנטו ולשכת סוכני הביטוח, וגאים בבוגרות הקורס".

אולי יעניין אותך גם

תודה!

כדאי לבקר גם בפייסבוק ובטוויטר שלנו