אולי לא צריך רשיון
כדי להיות הורה

אבל אפשר ללמוד את זה...

בואו להפוך להורים שתמיד חלמתם להיות

אם גם אתם הורים צעירים עד גיל 35, עם ילדים עד גיל 3 (או בהריון) ואתם חווים קשיים, התמודדויות ואתגרים בהורות, תכנית 'אורים' מתאימה בדיוק לכם!

ועכשיו בסבסוד מלא!

נשמע לכם משהו שאתם צריכים? מוזמנים להירשם עכשיו!

אז מה תרוויחו בתוכנית?

ליווי צמוד

ליווי אישי וקבוצתי שיסייע לכם להתמודד עם האתגרים בהורות ​

חיזוק יכולות

תבנו ותחזקו את היכולות ההוריות שלכם

זכויות

תכירו את הזכויות שמגיעות לכם ותדעו איך לנצל אותן ​

התפתחות

תלמדו לעזור לילדים שלכם להתפתח רגשית, חברתית, קוגניטיבית ופיזית

הורים מספרים

"כל מה שהייתי צריכה מצאתי בתכנית - פתרון בעיות, ליווי עם הילדים, זוגיות ואפילו העצמה אישית ודחיפה להצלחה, הלוואי והייתי יכולה להישאר בה עוד שנה אם לא יותר"
אלונה
עפולה
"אני מרגישה שאני לא אותה אמא, יש את האמא של 'לפני התכנית' ויש את האמא של 'אחרי התכנית'. קודם הייתי ילדה שילדה ילד. אבל עכשיו אני רוצה להיות אמא, וגאה בתואר הזה".
סיגלית
גוש עציון
"העו"סית עזרה לי לעשות תהליך מדהים, היא לימדה אותי איך להסתכל על הקשיים של הבת שלי שקשורים לפרידה שלי מאבא שלה. היא עזרה לי להבין כמה המפגש של הילדה עם אבא שלה חשוב, וגם איך היחסים שלי איתו חשובים ומשפיעים על הילדה".
שירין
אום אל פאחם
"תודה על האוזן הקשבת והתומכת תמיד, גם מעבר למפגשים שלנו. תודה שבזכותך הצלחתי להתגבר על המכשולים שהיו לי השנה ולהסתכל על החיים מנקודת מבט אחרת וחיובית יותר".
רוחי
מודיעין עלית
"היום אני מבינה מה אני מרוויחה כאמא וגם איזו אחריות יש לי כלפי הילד. אני רואה את הטוב ומנסה לבנות את עצמי למרות הקשיים".
ריקי
חדרה

תוכנית אוֹרִים

תוכנית אורים מופעלת בשותפות של קרן ידידות טורונטו וקרנות הביטוח הלאומי (הקרן לילדים ונוער בסיכון והקרן למפעלים מיוחדים).
התוכנית פועלת בפריסה גאוגרפית רחבה עם 15 תוכניות התערבות שונות המיועדות למגוון אוכלוסיות.

נשמע לכם כמו מה שאתם צריכים?
מוזמנים להירשם עכשיו!