תכנית 'תעודה' במיזם חדש בשיתוף משרד החינוך

תכנית 'תעודה' פועלת מזה 13 שנים במטרה לסייע לתלמידות מתקשות הלומדות בתיכונים בפריפריה לעבור בהצלחה את מבחני הבגרות או הסאלד באמצעות מודל התערבות שפותח במיוחד למטרה זו. לשמחתנו, רשמה התכנית הצלחה רבה כאשר 90% מבוגרות הפרויקט זכאיות לתעודה.

בעקבות כך, הקמנו מיזם חדש בשיתוף עם משרד החינוך- המחוז החרדי, בו אנו פועלים להטמעת מודל הפעילות שפותח עבור 'תעודה' בבתי הספר בארץ. כחלק ממטרות המיזם יושם דגש על ניצול מקסימלי של משאבי בית הספר, התאמת מבחני איתור לתכנית הלימודים ותפעול עצמאי של המודל על ידי המוסד. כמו כן, הצוות יקבל הכשרות שימומנו ע"י מרכז פסג"ה של משרד החינוך.

בשבוע שעבר הושקה התכנית בשישה בתי ספר בדרום ובהמשך התכנית צפויה להתרחב למוסדות נוספים.

תאריך פרסום: 12.12.2019

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עוד מתוך

חדשות ועדכונים

הדרך אל הנפש

בשבוע שעבר התקיים הכנס השנתי של תכנית 'אל הנפש'. הכנס התקיים במסגרת פעילות התכנית המעניקה הכוונה, ייעוץ, תמיכה וסבסוד בעלויות טיפול פסיכולוגי ורגשי

חדשות ועדכונים

מרכינים ראש

למשפחות, לילדים, לנערים ולמבוגרים שאיבדו את היקר להם מכל, לאלה שנחשפו למראות ולחוויות שהנפש לא מסוגלת להן, איתכם בצער. איתכם באבל. איתכם בתקווה. ת.נ.צ.ב.ה

חדשות ועדכונים

מזניקים את המחזור הבא של פורצי הדרך בהייטק!

מחזור שני של תכנית 'הזנקים' לשילוב חרדים בהייטק, מיזם לאומי המשותף לידידות טורונטו ולמנהל תעסוקת אוכלוסיות מגוונות בזרוע העבודה במשרד העבודה והרווחה, יצא אתמול לדרך.

נפגעת
מהקורונה?

פוטרת? יצאת לחל"ת? ההכנסות ירדו?
תכנית קידום תלווה אותך עד חזרתך למסלול!